اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های متنوع تایلند و کسانی که می خواهید به برنامه سفر خود را در اینجا اضافه کنید را انتخاب کنید.

For.xample,.mmobile. GX 49 بدهد شما 2GB بارگیری با 500 والا مقام شارژ فقط داده ها. جنوب، عمیق تر در تنگه ایرا با آب و هوای گرمسیری موسمی آن بالا رفتن درجه حرارت در طول سال به شناور حدود 31 سانتیگراد با تنها یک افزایش مشخص در بارش در طول فصول بارانی تمایل. برای مقابله با این تایلند هدف قرار است بازار طاقچه مانند گلف تعطیلات و یا تعطیلات همراه با درمان های پزشکی. از اینجا کلید این 7 اوایل صبح از تشریفات عبور از مرز تا 2.5 ساعت ویژه در تعطیلات آخر هفته طول می کشد. مقامات گردشگری همچنین اشاره به کاهش چشمگیر در ارزش rouble روسی است که اقتصاد روسیه مقصدهای مانند پوکت و پاتایا آسیب است. 6 در ابتدای آوریل سال 2015 تایلند حکومت نظامی به اصل 44 قانون اساسی موقت اعطای قدرت بدون محدودیت به نخست وزیر جایگزین به پایان رسید. دیگر جاذبه های فرهنگی شامل Ph والت والت اجرا و خانه جیم تامپسون، اما این تنها کسری از مناظر ممکن شده می تواند. معمولا این سرویس در حال حاضر در رقص سیمد پیش پرداخت پیش فعال است. اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های متنوع تایلند و کسانی که می خواهید به برنامه سفر خود را در اینجا اضافه کنید را انتخاب کنید. به عنوان محل اقامت رسمی پادشاهان سیام — و بعدها تایلند — از سال 1782، کاخ بزرگ شاید معروف ترین جاذبه در شهر بانکوک شلوغ است.

رفت و آمد مکرر ارائه می دهد 139 اتاق و سوئیت با خصوصی تراس و بالکن که باغ استخر و جزایر فقط چشم پوشی کردن ساحل. رفت و آمد مکرر ویژگی های دو استخر شنا با استخر کودکان جداگانه و اسلاید; ساحل باشگاه در جزیره کوه Kradan; گشت و گذار به نکات برجسته طبیعی و محلی، از جمله شهر Trang و غار زمرد; دوچرخه برای اجاره; کلاس های آشپزی تایلندی; و کلاس های زبان تایلندی. پنج رستوران گزینه در رفت و آمد مکرر و همچنین به عنوان Anantara را امضا ناهار خوردن با طراحی برنامه وجود دارد. صرفه توچال امضا رستوران که در خدمت غذاهای دریایی و ماکارونی با تأثیرات ایتالیایی است. Leelawadee رستوران هوای آزاد، تمام طول روز است که تخصص اروپایی و تایلندی ارائه می دهد است. برای ناهار خوری پابرهنه به ساحل خانه که تنقلات مخلوط و کوکتل alfresco عقب. استخر نوار خدمت پیتزا لذیذ و تنقلات نور. همچنین باشگاه ساحل در کوه Kradan باز از اکتبر تا آوریل خدمت جداجدا ظروف برای ناهار در ساحل است. رفت و آمد مکرر آبگرم Anantara امضا با شش اتاق درمان مطبوع از جمله مجموعه ای با اتاق خصوصی بخار جکوزی و ماساژ فضای باز سالا است. رفت و آمد مکرر آماده کمک به ترتیب فعالیت در تمام صفحه است جاذبه های نزدیک است.

Http://www.travelweekly.com/Asia-Travel/Untapped-Thai-exploration-in-Trang شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

معمولا هزینه های مورد اجاره ماشین 1200-1500 والا مقام اگر شما می خواهید برای رفتن برای یک اقتصادی مانند ریوس تویوتا. نیاز به آژانس های بیشتر معتبر که مجوز معتبر تولید: خارجی ها که گواهینامه رانندگی تایلندی معتبر مجوز رانندگی بین المللی حمل باید. لبخند تایلندی تایلندی راه هوایی پاسخ به تهدید به کسب و کار خود را از خطوط هوایی بودجه مختلف است که در تایلند - حق بیمه هواپیمایی بودجه سرعت رشد کرد در صورتی که oxymoron مطرح است. قیمت این دسترسی پرداخت-به-شما-استفاده بیش از حد ارزان اطراف 0.5-1 والا مقام دقیقه است. که قابل مقایسه با نت است. حتی زمانی که شما واقع نه تلفن و یا اینترنت با استفاده از بسیاری از تلفن های هوشمند خواهد شد دسترسی به اینترنت در پس زمینه. در حالی که Samui پاتایا، پوکت و شرکت تنها در 1970s کشف شد، این در حال حاضر بحال پیشرفته ترین استراحتگاه های ساحلی هستند. اکثر خوابگاهها مناسبی تهویه مطبوع نیز داشته باشد. بنابراین خرما هر سال تغییر برخی از تعطیلات تایلند هنوز با مسن تر تایلندی تقویم قمری، محاسبه می شود. فرض کنید که هیچ قاچاق و چیزی برای اعلام دارید شما را از طریق دست.