می شود هر قطعه درخشان در حال حاضر با زیبایی خاص خود را حتی بیشتر جذاب و به یاد ماندنی با هر یک از ژست اصلی ایجاد شده توسط بازدید کننده روزانه بی پایان در هنر در بهشت.

بهشت Art.n اولین و تنها 3D موزه هنر در تایلند با مساحت نمایش چشمگیر بیش از 5,800 متر است. طیف گسترده ای را متناسب با هر اولویت وجود دارد. هنگ بازدید کنندگان باید نادر بیل بینی ری هیبرید بین کوسه و پوماهی تاکید کرد. پس از آن به بعد ما اقدام به ساحل Jomtien که خواهیم دید شن و ماسه سفید و خط ساحلی بسیار طولانی برای لذت بردن از. بازدید کنندگان به شهر رفت و آمد مکرر به عنوان باز ریپلی جدید خالی از سکنه ماجراجویی برای وحشت در شنبه 30 اکتبر 2004 سفت ترس خواهد شد. بیشتر بدانید. هر قطعه درخشان در حال حاضر با زیبایی خاص خود را با هر یک از ژست اصلی ایجاد شده توسط بازدید کننده روزانه بی پایان در هنر در بهشت حتی بیشتر جذاب و به یاد ماندنی می شود. تضمین پایین ترین قیمت!

: روز سفر 1 خوش آمدید به تایلند بانکوک و انتقال به پاتایا!!! هنگامی که شما را در فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi در بانکوک می رسند، شما را توسط نماینده ما آشنا و انتقال به هتل/خوابگاه خود را در پاتایا. در حالی که بقیه روز پس از بررسی در در اوقات فراغت خود را رایگان. شب اقامت در هتل/توچال در پاتایا. روز 2: پاتایا - تور جزیره مرجانی با ناهار پس از صبحانه، ادامه برای تور جزیره مرجانی است که شامل ناهار. جزیره مرجانی آن آبی و زمرد سبز آنرا شناخته شده است. مرجان سازند در رنگ های خیره کننده از یک قایق شیشه ای ظرف محلی و یا شما ممکن است حتی فرو رفتن و همچنین لذت بردن از فعالیت های مختلف مانند غواصی, شنا و آفتاب گرفتن را مشاهده کنید. بقیه روز رایگان برای اوقات فراغت خود را. شب اقامت در هتل/توچال در پاتایا.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelguru.com/vacations/International/SawdeeThailand.shtml

apples.o.our از همان برنامه سفر و کیفیت خود را رزرو سبد خالی این وب سایت خدمات رزرو برای دهد تورهای و فعالیت های مختلف را فراهم می کند و نه با متصل یا مگر اینکه این وب سایت صراحت آن یا شرکت رسانه آلکاتراز شریک رسمی است نشان می دهد با هر یک از سالن های تیم هنرمندان وقایع یا سازمان های حمایت. همچنین در طبقه سوم ساختمان پلازا سلطنتی سوار هیجان شبیه سازی شده به نام ریپلی را حرکت استاد فریبکار و لیزر شبیه سازی مبارزه با بازی هستند. صبح در زیبا صرف Cong mooch گرمسیری باغ، جایی که شما می توانید قدم زدن میان اسراف رنگارنگ از گل های عجیب و غریب، لذت بردن از نمایش سنتی تایلندی فرهنگ و رقص و شما اجازه هستیم راهنمای محلی نشان می دهد شما را به نمونه در رستوران محلی غذای تایلندی. موزه هر روز باز از ساعت ۱۱ صبح به 9 بعد از ظهر است. بسیاری شامل بازدید از جاذبه های مشهور جهان و همه از ویژگی های تجارب فراموش نشدنی. این محل جایی که دوستداران هنر می تواند دریافت نزدیک و شخصی، تعامل فعال و واقع جسمی در یکی با هر شاهکار است. پس خود را رزرو کامل است، استفاده از فرم ورود را وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. به عنوان "مهمان" ما سعی کنید برای پیدا کردن راه خود به اتاق از تاریکی ها، که در آن ارواح و اشباح نهان همه جا خفا انجام دادن کیسه های بدن موش ها و شگفتی های بد روبرو هستند. پاتایا قطعا توچال ساحل تایلندی است که نیازهای هر بازدید کننده در هر بودجه است. فرصت های ورزشی هر دو بر روی زمین و آب فراوان و شامل برخی از بهترین گلف بازی ماهیگیری و غواصی-هر نقطه در آسیا غواصی.