اگر شما را به فکر می کنم که آب و هوای شرجی و سوزان خورشید شما با دادن که بسیار پرطرفدار قهوهای مایل به زرد از لحظه ای که شما در رسیدن به لحظه ای که شما ترک است چه نقاط تعطیلات گرم هستند مورد اتفاق می افتد و سپس به شما خواهد شد کاملا اشتباه.

متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. ققنوس ساحل Arashi ساحل و ساحل نوزاد هستند برخی از مکان های دیگر همچنین ارزش بازدید. برخی از قمار بزرگ برای رفتن بیش از حد، علاوه بر بهترین هتل ها برای ماندن در وجود دارد. احاطه شده توسط اقیانوس و سواحل آن میلیون ها گردشگر در طول زمستان جذب. شما شخصا ممکن است مایل به انجام کاری پرماجرا, اما خطر زندگی عزیزان نمی تواند معقول باشد. مشاهده آب های آبی لاجوردی گله از parakeets، شن و ماسه سفید و سنگ دیدنی هستند. بانکوک فراوانی با منظره زیبایی و abode کامل برای دوستداران طبیعت است. سواحل اصلی به اویختن در بازی های Anjuna باخا کولا، Candolim، Benaulim، Bogmalo، مار میرا و پائولا بانو. چیزی که باید نه از دست رفته میعادگاه قشنگ ساحلی لو، کاباره مولن روژ سالن رقص است. تماشای غروب آفتاب از گراند کانیون طول عمر تجربه است و باید شما را هرگز به آن دست.

اتاق در سطوح بالایی ساختمان طبقه 41 نمایش خیره کننده از جنگل مجاور را فراهم می کند. اموال خانواده دوستانه خواهد شد ویژگی استخر جلسه اتاق لابی سالن اقامت دلی، ورزشگاه بزرگ مجهز به آخرین تجهیزات و آبگرم. مهمان نیز دسترسی آسان به طیف وسیعی از بارها و رستوران ها و مغازه ها و تئاتر و دیگر امکانات شیوه زندگی است که 1453 Maslak وسیع را تشکیل می دهند داشته باشد. با دسترسی آسان به بزرگراه گذاره و مترو استانبول، شبکه راه آهن حمل و نقل سریع است که در خدمت شهر, مهمان می تواند کشف و همه چیز است این قسمت فرهنگی غنی را تجربه گشت و گذار کشتی در تنگه بسفر پیاده همهجانبه مناطق تاریخی این شهر برای یادگیری در مورد تاریخچه استانبول را به عنوان قسطنطنیه پایتخت امپراتوری روم از جمله; تورهای مسجد آبی Hagia سوفیا موزه توپکاپی و بسیاری دیگر. خانم Suphajee Suthumpun گروه اجرایی شهر یافت بین المللی، گفت: "ما به همکاری با Abduljawad به نام تجاری شهر یافت به ترکیه برای اولین بار خوشحال هستند. این گام مهم در توسعه جهانی ما است و ما را در موقعیت خوبی برای توسعه بیشتر در سراسر اروپا، خاورمیانه و فراتر از آن قرار می دهد. ما به ارائه ما مهمان نوازی بخشنده منحصر به فرد برای مهمانان در هنگام باز کردن درب در سال 2018 مشتاقانه." مدیر اجرایی از Abduljawad برگزاری شرکت گفت: "پروژه Maslak 1453 یکی از صحبت در مورد است پروژه ها در استانبول و مقصد توریستی منحصر به فرد در حق خود را می خواهد. ما اعتماد به نفس است که با شهر یافت را تجربه هتل ها و استراحتگاه و خوابگاه سرویس در بازارهای کلیدی در سراسر جهان، این دو شهر یافت ثانی خوابگاه Maslak استانبول چراغ مهمان نوازی بخشنده برای بازدید کنندگان از سراسر جهان تبدیل شوند." بین المللی شهر یافت در حال حاضر عمل خواص 29 در سراسر جهان و 45 پروژه تایید را در خط لوله در سراسر چهار علامت های تجاری متمایز است: شهر یافت ثانی, dusitD2, شاهزاده شهر یافت و Devarana شهر یافت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079778.html

دره توسط رودخانه کلرادو حک شده است و بهترین آن را از بالا مشاهده شده. پاتایا سواحل زیبا واقعا باغات گرمسیری و استراحتگاه خانواده دوستانه است اما پس از غروب آفتاب محل فقط خود را به بهشت بر لذت بردن از لذت تبدیل. به برخی از پاپ و شل دیزنی لند پاریس است. و شکوه basking در تابستان، اسکندریه بهترین برای سواحل و استراحتگاه آن است. کشور نیز پر از قمار بازی/سالن های متقلب, رویدادهای موسیقی, کودکان فعالیتها، بارها و رستوران ها مسابقه می باشد. اگر شما اتفاق می افتد که آب و هوای شرجی و خورشید سوزان دادن فکر می کنم شما برنزه بسیار پرطرفدار از لحظه رسیدن شما را به لحظه شما را ترک همه است چه تعطیلات گرم است نقاط مورد، سپس شما کاملا اشتباه خواهد بود. شناخته شده به عنوان جهان خود فریزر می وضوح بازی با پنگوئن gawking در مهر و موم و لکه بینی خرس قطبی را در تابستان در قطب جنوب تصور ممکن است. اگر نظر شما در مورد تور تفریحی بسیار راحت و بی سر و صدا استخر سپس شما قطعا این مقصد دست می دهد. شناخته شده برای استراحتگاه های شگفت انگیز و چشم انداز خیره کننده آن مقصد توریستی برای مردم همه کشورها است.