هر نفر با زمین اشغال دو برابر هزینه لطفا انتخاب سطح برای سفرنامه مفصلی است که ما: گروهی از کارشناسان واقعی و مسافران با شور و شوق برای تایلند برای بیش از 25 سال در گردشگری کسب و کار، رفتن تایلند تورهای شرکت

Kayakers و rock-climbers کاوش آنها، در حالی که دیگران می تواند سفر به روستاهای اطراف شناور یا فقط در یکی از سواحل منطقه کامل آرام را دوست دارم. در هر فرد با دو زمین هزینه لطفا انتخاب کنید سطح اشغال برای جزئیات برنامه سفر که هستیم: گروهی از کارشناسان واقعی و مسافران با شور و شوق برای تایلند بیش از 25 سال در تجارت گردشگری تایلند شگفت انگیزی، عرفانی رفتن تایلند تورهای شرکت باشگاهی بازدید کنندگان بین المللی را با فرصت برای دیدن قصر بزرگ فیل سواری و تجربه به گرمی و شادی مردم تایلند. آبهای اطراف Krabi خال خال با صدها نفر از جزایر عیار سنگ آهک است. در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است. رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد فصل از ساحل به ساحل متفاوت است. لطفا توجه داشته باشید که سن قانونی آشامیدنی در تایلند 20 است. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی.

نرخ: را در 600 دلار در هر شب در فصل کم شروع می کند و معمولا دو برابر مقدار آن در فصل بالا. تماس با ما: www.fourseasons.com/maui خواب داخل اثر هنری در Beaumont لندن در Beaumont، آنتونی Gormleys اتاق تخریب مجسمه یاد ماندنی شکل و گسترش معماری به هتل است. اقامت در این فضای فوق العاده با صبحانه و تور یک هنر معاصر از لندن توسط SideStory ابداع و طراحی شده در اطراف منافع شخصی خود را ترکیب. Beaumont در میدان باغ آرام نزدیک مغازه گالری ها و موزه ها Mayfair خیابان Jamess و پایان غرب واقع شده است. در سبک بزرگ در عین حال صمیمی و استقبال، آن طراحی هتل دکو هنر بزرگ دهه 1920 الهام گرفته است. نرخ: از 500 دلار در شب. خواب در گورملی اتاق 2.000 دلار. تماس با ما: www.thebeaumont.com هاوانا ساحل تعطیلات کوتاه در زمان اما طولانی به کوبا قبل از آن تغییر? InsightCuba پیشگام و رهبر مردم به مردم سفر به کوبا، آغاز چهار روزه Varadero + هاوانا تعطیلات بسته است که ویژگی های جزایر ساحل محبوب ترین مقصد و تاریخی پایتخت خود را بیش از آخر هفته طولانی آسان به کتاب.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.washingtontimes.com/news/2016/dec/15/travel-stocking-stuffers/?utm_source=RSS_Feed&utm_medium=RSS

Lush.ational پارک پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. فروش همه چیز از عتیقه جات کنجکاو و مدرن homewards لباس جواهرات منحصر به فرد و رنگارنگ، اختصاص زمان برای حرکت از طریق این گاهی اوقات گیج کننده بازار زیادی لازم را کنید. این همه پایدار بسیار دوست داشتنی شاه کولی نهم به عنوان رئیس دولت از سال 1946 - ادعا عنوان reigning طولانی ترین پادشاه در جهان و فراهم کردن مردم تایلند با شکل پایدار به تکیه بر حکومت است. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا اینجا دیده می شود و پرندگان و دیگر حیوانات زندگی فراوان هستند. بیشتر مردم تایلند بودایی هستند و محافظه کار زندگی راه زندگی. پس از انجام رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. تایلند ارائه می دهد بزرگ خرید--از پر جنب و جوش بازار های خیابانی به مراکز بزرگ خرید. حتما به سوار در ریل راه آهن مرگ و تأمل در جنایات جنگ در موزه جنگ Meath.