### درباره بهترین غربی هتل &: غربی بهترین هتل & استراحتگاه در فونیکس آریزونا دفتر مرکزی یک بخش خصوصی است برگزار شد با نام تجاری هتل با شبکه جهانی 4200 * هتل در بیش از 100 * کشور و منطقه در سراسر جهان.

دریاچه تاهو سیرا نوادا، ایالات متحده: بزرگترین دریاچه های آلپ در شمال امریکا, دریاچه تاهو زمستان عمده مقصد سفر است. گشت و گذار، قایقرانی، قایقرانی، غواصی، قایقرانی بند و غيره به عنوان مثال، باد. استخر شامل فیلتر شده، غیر کلردار آب گرم، در حدود 30 درجه سانتی گراد نگهداری می شود. داشتن استخر در استراحتگاه و باشگاه ها و هتل های پنج ستاره بیشتر لوکس از یک ضرورت است و معماران را بیشتر آن آمد تا با ایده های منحصر به فرد. محدوده فعالیت از دیدن شکاف های آتشفشانی در بستر دریا به سواری غواصی و زیر دریایی. با این حال، هر دو این جزایر توریستی معروف و میلیون ها گردشگر جذب هر سال. کارائیب با مقصد جزیره های متعدد آن در بسته بندی شده با برای دیدن و انجام. D'Estess ویلا هتل دریاچه Cosmo ایتالیا d'Este ویلا در دریاچه Cosmo در ایتالیا واقع شده است.

خوابگاه جدید همچنین قابلیت انتخاب از گزینه های در حالی که اوقات فراغت امکانات عبارتند از نوار استخر روباز و تراس آفتاب خدمات اسپا و ماساژ و باشگاه تناسب اندام رستوران تایلندی معتبر از جمله ناهار خوری. در نهایت، بهترین Ao حولا حولا غربی توچال ننگ به میزبان در کسب و کار و برنامه های اجتماعی در آن اتاق تابع است که می تواند تا 150 نفر گنجایش قادر خواهد بود. با منظره و ثروت از دارایی های طبیعی Krabi همیشه یکی از مقاصد برتر گردشگری Asias شده است گفت: Olivier Berrivin بهترین Westerns مدیریت مدیر بین المللی عملیات برای آسیا. بهترین غربی شده بود دنبال فرصت در این مقصد مطلوب و ما خوشحال به چنین توچال با کیفیت بالا در قلب ننگ هستند." مهمان عشق طبیعت باز، گرمسیری از بهترین Ao حولا حولا غربی توچال ننگ و چگونه به راحتی قابل دسترسی به مناطق جاذبه های اصلی توریستی است. من اعتماد به نفس این تبدیل خواهد شد به علاوه بر عالی برای ما نمونه کارها رو به رشد آسیایی، آقای Berrivin افزود. توافق نیز شکل بخشی از استراتژی گسترش عمده برای بهترین غربی در تایلند; اوایل سال جاری آن می گذراند، معامله برجسته برای سه هتل ها در مقصد محبوب پاتایا و هوآ هین شامل بیش از 4000 اتاق و این ماه بهترین غربی پرده برداری از طرح راه اندازی جدید گل سرسبد ملک در بانکوک - بهترین برتر غربی Montien کنار رودخانه هتل. علاوه بر این، گروه خود مفهوم تجهی مرسوم، مد روز به بانکوک در سال های آینده معرفی خواهد شد. این هتل علاوه بر مجموعه موجود Westerns بهترین هتل ها و استراحتگاه در تایلند بانکوک پوکت و Buriram دارد. ### درباره بهترین غربی هتل &: غربی بهترین هتل & استراحتگاه مستقر در فونیکس آریزونا با نام تجاری بخش خصوصی برگزار شد هتل با شبکه جهانی 4200 است * هتل در بیش از 100 * کشور و منطقه در سراسر جهان. بهترین غربی ارائه می دهد هفت هتل مارک با توجه به نیازهای توسعه دهندگان و مهمان در هر بازار: غربی بهترین بهترین غربی به همراه بهترین برتر غربی، اقامت اجرایی توسط بهترین غربی تجهی مجموعه برتر BW و اهرام با شکوه. حالا جشن بیش از 70 سال از مهمان نوازی غربی بهترین hoteliers آن با حمایت های عملیاتی فروش و بازاریابی جهانی و قابلیت رزرو آنلاین و موبایل برنده جایزه را فراهم می کند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/12/prweb13928834.htm

به جای بودجه، کروز است که بیشترین تنوع را ارائه می دهد را انتخاب کنید. این شامل یوزپلنگ پلنگ شیر کرگدن سیاه بوفالو گورخر زرافه فیل، Hartebeest. یکی از ترین extravagantly طراحی استخرها و محیط داخلی آبشارهای جهان خانه. قطعا, لیست اینجا خاتمه نمی دهد. علاوه بر آشکار آب و هوا و امواج Montañita را آرام نگرش نسبت به استفاده از ماری جوانا عمل به عنوان قرعه کشی بزرگ برای گردشگران فرهنگی و شهرت بودن سایه آمستردام ایجاد شده است. جاذبه اصلی سراب آتشفشان مصنوعی است. ✤ ریو تمام سوئیت هتل و کازینو مجتمع انبار شراب بزرگ است. موزه های با شکوه مانند موزه لوور موزه عروسک، موزه جعلی مکان اصلی جاذبه هستند. برخی از محبوب ترین جاذبه های است، میامی مترو باغ وحش، جنوب شرقی میامی آکواریوم طوطی جنگل و باغ و پارک ملی اورگلیدز, موزه کودکان میامی، به نام چند.