علاوه بر این جالب مکان برای دیدن موزه هنگ کنگ هنر هنگ کنگ آکادمی هنرهای نمایشی موزه میراث هنگ کنگ و ارکستر فیلارمونیک هنگ کنگ خواهد.

قابل توجه بازديد فرهنگی به مکان هایی مانند افسس، تروی، Pergamon، خانه مریم، Pamukkale، جاذبه، Trabzon، قونیه، Didyma و کلیسا از انطاکیه خواهد بود. خیابان ها همیشه زنده با موسیقی، آتش بازی و جشن هستند. هرگز ترک نیوزلند بدون رفتن به روباه و فرانتس یوزف یخچال در جنوب جزیره. کلیسای سنت مارک پیازا سن مارک سان Giacomo ریالتو موزه Correr موزه شیشه و گراند کانال برخی از مکان هایی است که هزاران توریست جذب هر روز است. اگر شما علاقه مند به کوهنوردی کوه کلیمانجارو به طور مستقیم مشرف به پارک ملی Ambasoli محل یکی دیگر از جاذبه های، می تواند. برخی از گونه های کمیاب ترین گیاهان و حیوانات در سیشل در بر داشت. که شما, آبشار نیاگارا, لس آنجلس, لاس وگاس, آلاسکا است برخی از نقاط تعطیلات محبوب دیگر در آمریکا. تعطیلات به هر یک از این مکان خواهد شد نیاز برخی مرتب سازی بر اساس برنامه ریزی, بنابراین شما باید همه چیز دیگری هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دسته بندی مطمئن شوید. علاوه بر این جالب نقاط دیدنی، خواهد بود موزه هنر هنگ کنگ، هنگ کنگ آکادمی هنرهای نمایشی موزه میراث هنگ کنگ و ارکستر فیلارمونیک هنگ کنگ. مرادلو و دیوار دریا طراحی و ساخته شده توسط مهندسین هلندی نمونه هایی از سازه های غول پیکر در جهان و هر ذره ارزش دیدن دارد.

لذت بردن از اقامت لوکس در هتل پنج ستاره palatial مانند "دریاچه قصر' در Udaipur یا خدمتکار قصر Bhawan در jodhpurs; حیات وحش صفری در هوا یا جیم کوربت پارک ملی. سنت آن جزیره - رفت و آمد مکرر خصوصی جزیره کوه پارک های ملی و سواحل برخی از مکان اصلی جاذبه هستند. بزرگترین پارک ایالتی در ایالات متحده، و فکر می کنید که اندازه آن است که حتی دولت های دیگر در ایالات متحده بیت! وجود دارد بسیاری از کازینو و هتل های اطراف، که شما نمی خواهد هانا هر جای دیگر بروید. اگر شما بخواهید من، هنگامی که شما را به سفر به جزیره ای مانند فی وجود دارد هرگز لحظه کسل کننده حتی اگر شما خواب در طول روز، پس از یک شب عیاشی شرم به پایان رسید. خوب، بدیهی است که اگر شما لئوناردو دی کاپریو ساحل را دیده ام. مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث، شما نام آن و اینجا. شما برای تمدید ویزای تان وا کلیسا سنگ مرمر، کاخ ها، نقاشی، شراب، معتبر میخانه و رستوران، موسیقی و خیره کننده محوطه سازی شهری. مکان جاذبه در فلوریدا می کندی فضا وارد جزیره آملیا در شمال شرق فلوریدا دیتون ساحل, ساحل میامی, یونیورسال استودیوز، کلید غرب، و غیره.