هیچ یک از جزایر اتومبیل یا موتورسیکلت, اما جزایر کوچک هستند و شما می توانید پیاده روی.

سرویس قطار مسافری Firectly به آبشار نیاگارا وجود دارد. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. با انواع چادر های مختلف را انتخاب کنید و مزیت های بسیاری از اتصالات تریلر خود را با سایه بان هیچگاه آسانتر نبوده است. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. با رفتن به هر فروشگاه های بهبود خانه در منطقه شما, شما باید قادر به پیدا کردن طیف گسترده ای از گزینه های. Mondello یکی از محل شناخته تابستان ایتالیا، آن را نزدیک به پالرمو بزرگترین شهر سیسیل است. به چه کسی می خواهد به windsurf، دهکده ماهیگیران دریا, canters تاریخی و تورهای قایق برخی راهنمایی برای لذت بردن از تعطیلات تابستان خود را توصیه: بهترین دوره برای دیدار ماه ژوئن و سپتامبر است. مارینا دی مونیکا، بهشت windsurfers Pozzallo، 30 کیلومتری Sampieri Ragusa نزدیک به Scicli و مونیکا ساحل D'Orlando در ساحل از Messina Messina Capo صخره Gregorio سنت با نمای جزایر Aeolian و Tindari مشخص می شود. برای سفر به شهروند جدید و منقول باروک آن از دست دادن. کسانی که فشار کار آنها در حال تماشا و در اکثر موارد انجام می دهند کار خود را بدون تعامل با مهمان از موج گاه به گاه دست می دانم.

بسیاری از خوابگاه در امتداد ساحل شرقی جزیره با کافه های محلی در ساحل یافت می شود. Gili هوا تعادل بین این دو با وزوز فقط به اندازه کافی برای شب زنده داری کم و مقدار زیادی از بکر سواحل شنی سفید برای قدم زدن به دور از همه و تنهایی با افکار خود را است. هیچ یک از جزایر اتومبیل یا موتورسیکلت, اما جزایر کوچک هستند و شما می توانید پیاده روی. غواصی در سراسر همه جزایر مسائل هیبت الهام بخش با wrecks دیوار و صخره های است. Gili گفته می شود سرمایه لاک پشت از جهان. عقابی و لاک پشت چرمی، مدارس batfish stingrays آبی خال دار و انواع بسیاری از مرجان های سخت و نرم به شما می دهد مقدار زیادی برای دیدن. حرام و گرفتن قیمت منطقی آسان وجود دارد: یا به Lombok یا بالی پرواز و کشتی گرفتن. آن سریعتر آن را به عنوان یک سواری کوتاه کرجی اگر پرواز شما به Lombok. از بالی آن است سوار کشتی دیگر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. قبل از شروع وسیله نقلیه خود را ضربه محکم و ناگهانی چتر پایین یا زمانی که شما سر پایین جاده تا آنها را باز نکنید در غیر این صورت به آنها امن. چادر نیز دوستدار محیط زیست راه برای کنترل دمای تریلر خود هستند. کسانی که فشار کار آنها در حال تماشا و در اکثر موارد انجام می دهند کار خود را بدون تعامل با مهمان از موج گاه به گاه دست می دانم. وجود یکشنبه بیشترین ساحل پیش نمی هزینه، اما برای کسانی که آن را پیش نمایش قیمت 10 برای ورودی و کابین باقی نیست. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. با چادر تا شما بسیار کولر اردوگاه-به طور کلی ایجاد سایت کنید. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. انواع سایه بان را انتخاب کنید وجود دارد.