هر چه ممکن است تعطیلات رویایی شما، ما می توانید آن را واقعیت.

تور پوکت و فعالیت - جنگل نوردی، غواصی و یا به سادگی گشت و گذار جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. همچنین به 4000 صندلی رستوران بوفه لوکس و مغازه های فروش سنگهای و زنجیر طلا و ابریشم و چرم و سوغاتی های دیگر انتخاب.  انتخاب اضافی VIP کروز. 4. بامبو جزیره – پودری نرم شن و ماسه گرم دعوت آب و برجسته این توقف هستند. پوکت بهشت بر روی زمین است. هر چه ممکن است تعطیلات رویایی، ما آن را واقعیت می تواند. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. غار morakot است در میان معروف در کخ Moog را بفروشد.

مک: صفری. تورهای روز - پوکت بررسی انجمن را که بازدید کرده اید که پوکت هتل هستند فروش بپیوندند؟ تورهای روز dd/mm/yyyy dd/mm/yyyy 2016 نوامبر 08, 10:44 y'all سلام. من در سفر کوتاه روز 3 پوکت ماه عسل بین 17 تا 20 دسامبر خواهد. من هنوز رتبه دهی نشده است هر روز سفر و یا تور رزرو است. از آنجا که من خوانده نجف در بسیاری از تورهای overcrowdedness من مردد بود. من به تماشای فیلم های بی شماری در تور و برخی می گویند بهترین آن را به کتاب خود تور هتل به جای آنهایی که آنها آنلاین را در قیمت بالاتر. وبلاگ بحث در مورد چگونه یکی باید رسیدن به جزیره فی فی و قایق های خصوصی را از آنجا به ساحل مایا برای برخی از آب روشن و خوب خواندم. من مایل به صرف کمی بیشتر برای تور اگر من مجبور به مقابله با یک نقطه بیش از حد شلوغ بودن. همسر من می خواهم به جزایر فی فی و یا هر نقطه که در آن آب های شفاف آبی با سواحل شنی سفید رنگ دارند. هر گونه توصیه هر کسی?

Https://www.tripadvisor.com.au/ShowTopic-g293920-i5037-k9988287-Day_tours-Phuket.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

سفر شامل تور Chalong والت قابل توجه – به راحتی محبوب ترین معبد در پوکت. غار Pungchang + Manohra آبشار معبد غار میمون: توسط این روز تور شما قادر به دیدن اماکن و تصاویر آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن خواهد شد... پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. شما به بهترین نقاط – مانند هنگ جزیره Nanak جزیره و جزیره جیمز باند معروف – در رزمناو بزرگ انتقال به kayaks به هر صورت گرفته خواهد شد. یارو "مرداب" – توقف مورد علاقه ما در تور فی شمع! اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط? غواصی & سفر روز غواصی غواصی غواصی روز سفر برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید و غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به ویلا گاو کوهان دار & جزایر فی. لذت بردن از کی جزایر "خاموش توریستی آهنگ" تور کردن مسیر گردشگری – رقص کخ کی جزیره شامل بازدید از بهترین سواحل شمال از لا خان در haem پارک ملی پسر. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را.