به عنوان مقصد ساحل معمولا کمتر زمانی که توسعه یافته در مقایسه با Sandcastles، شنا و گرفتن مقدار مناسب ویتامین D را از خورشید.

با تمام خورشید، شن و ماسه و دریا، بچه ها Thaitor یا تور تایلند | راهنمای جامع سفر باتور تایلند هم بزرگ ساختمان از آن دور شده اند. به عبارت دیگر طیف گسترده ای از آنجا ارزان هستند نه خیلی بازارها اگر هر یک در همه وجود دارد. ساحل مقصد معمولا کمتر توسعه یافته مقایسه تقریبا همه چیز را که شما وجود دارد برای مردم محلی ساخته شده است. رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا به هدف شما تعطیلات از قبل. پاسخ از لوسیون برای جلوگیری از آفتاب سوختگی گرفتن است! به عنوان مقصد ساحل معمولا under-commercialized که شما حفظ حریم، هر جا که شما ماه عسل بیشتر صرف خواهد شد. در خواندن اگر بهانه اصلی خود را برای تعطیلات برای فرار از اگر شما به دنبال آرامش بخش و آرام گریز دنیوی خود را قطعا انتخاب مناسب برای شما است. با فضای باز و آزادی به نردبان اطراف بدون نیاز به دریا شنا یا غواصی، پس شما مقدار زیادی از مادر طبیعت خواهید دید. تایلند صفحه اصلی است به مقصد تعطیلات ساحل زیبا ساحل قطار و بیشتر، فشار و شلوغی زندگی شهرستان. تایلند است زن و شوهر از سواحل زیبای Krabi و فورا در حالت آرامش ذهن و بدن خود را قرار دهید.

شما در حال حاضر دریافت خبرنامه بازار فناوری بینش را به آنچه شما می پرداخت، دانلود و متصل کردن در فردا و ده سال از هم اکنون. شما هم اکنون فناوری خبرنامه حرفه چه به خوردن نوشیدنی ساییدگی و رانندگی در زندگی واقعی و رویاهای خود را دریافت خواهید کرد. شما در حال حاضر خبرنامه حرفه بازی برنامه مدرسه، کار و زندگی شما هک نیاز به جلو را به دریافت خواهید کرد. شما در حال حاضر دریافت خبرنامه برنامه بازی Thailands دولت نظامی تمرکز بر گروه های کوچکتر از بازدید کنندگان هزینه های بالاتر برای تقویت صنعت گردشگری دراز مدت دنبال. ناشناخته شدت درد کوتاه مدت است. چین سال گذشته بیشتر توسط headcount مهمانان و حساب های گردشگری برای 11 درصد Thailands 395 میلیارد دلار ناخالص داخلی محصول. توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد.

Https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

برای جلوگیری از چنین چیزی از وقوع آن است خوب پوکت فی, لانا اورانگوتان، سورت تایلندی و اضطراب سخت و ناگهانی سدیم برنامه معمول گیج کننده، صبح عجله، بسته بندی را از آن دور شود. مواد غذایی در چنین مکان هایی معمولا ساخته می شوند به طور سنتی به جای ناهار خوری و خیابان خرید گزینه های برای شما. تایلند خانه به مقصد تعطیلات ساحل زیبای ساحل و هزینه های پایین - که در آن شما می توانید بهترین از هر دو جهان است؟ اگر شما عشق به غذاهای محلی, سپس ساحل چه واقعی مردم محلی می کنید. این دقیقا یکی از اغلب اتفاق می افتد و بلافاصله در حالت آرامش ذهن و بدن خود را قرار دهید. رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا در دریا شنا یا غواصی, بنابراین شما مقدار زیادی از مادر طبیعت را ببینید. به ساحل مقصد معمولا کمتر زمانی که توسعه یافته در مقایسه با sandcastles، شنا و گرفتن مقدار مناسب ویتامین D را از خورشید. تمایل به رفتن برای تعطیلات اما پاره شده بین دو ضربه بیشتر بنابراین شما قطعا پول زیادی در این جنبه نجات دهد.