مشاوره در مورد تور پاتایا یک روز از بانکوک - پاتایا انجمن بررسی بازدید Youve محل پیوستن که هتل های پاتایا فروش?

فرصت های ورزشی هر دو بر روی زمین و آب فراوان و شامل برخی از بهترین گلف بازی ماهیگیری و غواصی-هر نقطه در آسیا غواصی. برخی از معاملات موجود در ساحل سمت هتل در داخل و اطراف پاتایا حتی ما را شگفت زده! سپس ادامه بازدید کردن دولت از هنر اکریلیک تونل زیر آب است که به تقسیم 3 مناطق. علاوه بر این، باغ وحش چند حیوانات دیگر مانند تمساح و شترمرغ و قوز کردن یک شتر و کانگوروها و لانه مرغ از پرندگان عجیب و غریب است. تازه کار به هر یک از کسانی که ورزش یا فعالیت نیازی به ترس وجود دارد مقدار زیادی از ورزش مدارس ارائه دروس در تئوری و عمل شود. صبح در زیبا صرف Cong mooch گرمسیری باغ که در آن شما می توانید قدم زدن میان اسراف رنگارنگ از گل های عجیب و غریب، لذت بردن از نمایش سنتی تایلندی فرهنگ و رقص، و اجازه دهید خود را راهنمای محلی نشان می دهد شما را به نمونه در رستوران محلی غذای تایلندی. هنر در بهشت اولین و تنها 3D موزه هنر در تایلند با مساحت نمایش چشمگیر بیش از 5,800 متر است. این نشان می دهد در واقع برای تمام خانواده! پاتایا در خلیج ساحل شرقی تایلند, بانکوک به پاتایا تنها حدود 150 کیلومتری جنوب شرق منطقه است. آنها اطمینان حاصل شود که شما را از تعطیلات خود را و دور با خاطرات فوق العاده و داستان به نمایش خیره کننده و فعالیت های هیجان انگیز می آیند. 10 دلیل خوب چرا شما باید انتخاب کنید سفر توپی تورهای مسافرتی توپی پاتایا تور پاتایا در تایلند با دفاتر در بانکوک و چیانگ مای و پاتایا با بهترین قیمت ها است.

مک: صفری. مشاوره در مورد یک روز پاتایا تور از بانکوک - پاتایا انجمن بررسی جایی که بازدید کرده اید عضویت که پاتایا هتل ها در فروش هستند? mm/dd/yyyy mm/dd/yyyy مشاوره در یک روز تور پاتایا بانکوک یدلایمخیرات 2013 مه 19، 7:38 بعد از ظهر از ما خانواده 3 4 ساله، از جمله می خواهد در بانکوک برای 4 روز شروع هفته آینده و یکی از این روزها, ما می خواهم برای بازدید از پاتایا و لذت بردن از برخی از جاذبه وجود دارد. من رفتن بیش از انجمن و زیر کمپنی است: 1. ساحل و snorkeling (هیچ jetskis برای اطمینان) 2. Nong Nooch 3. یکی از شب، تیفانی، شاید نشان می دهد. در حال حاضر، من باید دو گزینه برای حمل و نقل: من ماشین اجاره ای را با من داشته باشد، اما من ترجیح می خواهد به استخدام تاکسی. ما همچنین به شروع زود هنگام 6ish و بازگشت دیر باز است.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293919-i9439-k6512847-Advice_on_one_day_Pattaya_tour_from_Bangkok-Pattaya_Chonburi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

هتل های پاتایا و سفر راهنمای پاتایا است همیشه روشن و سرگرم کننده. ادامه با موتور سه چرخه تاکسی به "روابط عمومی چاد خان گاو کوهان دار". ارزان بهترین هتل در پاتایا خیلی بیشتر در من کاری ارائه و سپس شما ممکن است انتظار. فصل بالا خرما از هتل به هتل متفاوت است، اما به طور معمول قیمت قابل ملاحظه ای طی سال جدید کریسمس که منظمی با فصل بهترین آب و هوا رفتن و پایین تر بین مه-اکتبر. مکان اقامت پاتایا است انتخاب گسترده ای از ارزان محل اقامت midrange و تنوع خوب چند تا گزینه های بازار. واقع در طبقه سوم رویال پلازا باغ مجاور ریپلی را باور کنید یا نه! انواع تورهای پاتایا همیشه به عنوان پدیده شگفت انگیز برای بازدید کنندگان می آید. برخی از معاملات موجود در ساحل سمت هتل در داخل و اطراف پاتایا حتی ما را شگفت زده! "Vimanmek" است که در حال حاضر برای عموم به عنوان موزه باز شده.