سنگاپور تنها برای جذب گردشگران دو اندازه جمعیت آن گفته شده است.

محل هایی نزدیکی جزایر کارائیب هستند باهاما برمودا ترینیداد و توباگو، و غیره. این شهر بین المللی، درست آن می رستوران های مرسوم، مد روز خود کلیسا بارها و تمام فروشگاههای سنتی چینی است. این نیز اتفاق می افتد که کودکان می تواند لذت بردن از سفر در ثانی گوزن شمالی به یکی از بهترین نقاط تعطیلات برای کودکان و نوجوانان و بازديد به Korvatunturi جایی که بابا نوئل زندگی گفت. سفر به سختی 15% برای مقاصد حرفه ای و بقیه به دیدار بستگان و دوستان. قدیمیترین توریستی ضبط شده در نقطه در بالی saner بود. هر ویلا دسترسی به استخر بی نهایت از آن آب آبشار به اقیانوس به نظر می رسد. وجود دارد متعدد اقیانوس ها، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. شهرها به عنوان نقاط توریستی معروف عبارتند از: زولو, تامپره, Jyväskylä نام مکه برای معماری، رونیمی، ترک، Porvoo و البته هلسینکی پایتخت. سنگاپور تنها برای جذب گردشگران دو اندازه جمعیت آن گفته شده است.

اخبار پوکت دوشنبه 2016 نوامبر 21، 10:28 در 49 شاهزاده خانم را به یکی از ستاره جهانی بر روی صفحه نمایش توسط قایق مرداب قایق رانی در پوکت بین المللی قایق نمایش (PIMX) در رویال پوکت مارینا در ژانویه 5-8 باشد. عکس: شاهزاده خانم مرداب قایق بادبانی قایق رانی قرار است شش قایق بادبانی لوکس خود را بر روی صفحه نمایش در PIMEX، قرار داده اعلام واقعه سازمانده اندی Dowden. عامل محلی نشان دهنده علامت های تجاری جهانی مانند قایق بادبانی شاهزاده Jeanneau و اعتبار. Vrit Yongsakul گروه مدیریت مدیر از قایق مرداب قایق رانی گفت: برجسته در قایق مرداب Yachtings نمایشگاه در این رویداد خواهد بود V39 شاهزاده شاهزاده 56 و 49 شاهزاده خانم و شاهزاده 75 موتور قایق بادبانی و اعتبار 500 و Jeanneau کلاه CAMARAT 8.5 CC. قایق مرداب قایق رانی نشان دهنده برخی از معتبرترین برندهای دنیا مسافرت با قایق تفریحی و افتخار به بخشی از نشان دادن PIMEX, است. پس از شکستن رکورد 13 پوکت بین المللی قایق نمایش در سال 2016، ارائه شده توسط نخبگان تایلند سلطنتی پوکت مارینا یک بار دیگر این رویداد در 2017 میزبان و نخبگان تایلند پشت در هیئت مدیره به عنوان ضامن ارائه خواهد شد. رکورد بازدید کنندگان بیش از 5000 تایید شده توسط شرکت حسابرسی مستقل ساخته شده PIMEX 2016 بزرگترین رتبه دهی نشده است. برای 2017، با این حال، برگزارکنندگان میزبان از ویژگی های جدید و بهبود یافته معرفی شوند. نمایش در آب قایق بادبانی 35 متر منطقه Superyacht منحصر به فرد با دسترسی جزیره خصوصی برای قایق ها تا 20 بیش از 35 متر تکمیل.

Http://www.thephuketnews.com/boat-lagoon-yachting-to-showcase-stars-at-phuket-international-boat-show-59925.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شما می توانید نگاهی یا شما حتی می توانید tortoises غول پیکر در زیستگاه طبیعی خود را در جزیره Curieuse را لمس کنید. کار شما را آسان تر است، در اینجا این است که لیست بالا 10 تعطیلات لکه های که قابل توجه برای خود زیبایی منحصر به فرد و یا فراوانی از جاذبه های این مکان ساخت مقصد محبوب ترین از سراسر جهان هستند. همچنین تعداد اتاق های آن بزرگترین هتل دوم جهانی است. ✤ با هزینه ساخت و ساز مجموعا میلیون دلار 630، سراب گرانترین هتل کازینو در تاریخ بود. فرانسه می تواند در میان زیبا ترین کشورهای جهان محسوب می شود. اگر سواحل گزینه نشسته، به طور معمول، آرامش بخش و انجام چیزی همیشه یکی از محبوب است. با برخی از تعادل شگفت انگیز امروز رشد اقتصادی و زیبایی ضربان دار فرهنگ گذشته خود این منطقه را در زنجیره ای از عرفان و پویایی ساخته شده است. Anjuna به نقشه جهان به عنوان منطقه مرکزی وحیاتی هیپی در دهه هفتاد در آمد. که اکثریت مردم محلی کاتولیک نیز، جشن کریسمس در نوسان کامل است. گونه از پرندگان و حیوانات است که شما در اینجا شما افسون شده را ترک خواهد کرد. نگاهی به قله' تراموا و لذت بردن از نمایش خیره کننده شهر.