در یک جهان کامل، تمام فیل وحشی خواهد.

معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400. لطفا توجه داشته باشید که سن قانونی آشامیدنی در تایلند 20 است. در قرن بعد سیام تحت تاثیر فرهنگ خمر, Dvaravati و مالایی با برخی از معابد و بناهای امروزی تایلند نمایش شواهد این نفوذ بود. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. بانکوک عظیم Chatuchak بازار کلان شهر فراموش نشدنی با مناظر عجیب و غریب و بوی پر است. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. به عنوان نسل جوان Thais دمکراتيک تر با نفوذ اندیشه های غربی، از طریق اینترنت و سایر اشکال رسانه و غربى تبدیل، برخی از روش های سنتی از زندگی به مرگ، به خصوص در شهرهای بزرگ ظاهر می شود.

هنگامی که آنها خواب تا ورزش در اواخر 90s قطعات برابر غیر محتمل بازی حزب بدون توقف و جدی fund-raiser مسابقات در تمام وعده founderspolo بازیکنان پرست و ورزشی fansmade تحویل داده. آن دقیقا یک بازی سریع در حال حرکت است، اما می توانید عجیب و هیجان انگیز به عنوان بازیکن توپ را بدون هدف قرار دادن beingparamount رفاه legelephant لاغر. Anantara درد به درمان آن ورزشکاران خوب، از مراقبت های دامپزشکی به osteopath فیل به بوفه فیل باید طول می کشد. در یک جهان کامل، تمام فیل وحشی خواهد بود. که جهان وجود ندارد. و در این جهان با آن تخریب زیستگاه و اقتصاد گردشگری فیل (استثمار) کار Anantaras ارزشمند است. از زمان آغاز آن مسابقات بیش از 1.3 میلیون دلار برای حفاظت از فیل را برانگیخته است. کاوش در نیومکزیکو با تد ترنر اعزامی دارم نقطه نرم افزار برای مکزیک جدید: من بزرگ شده وجود دارد. پس از آن هیجان برای دیدن لوکس اکو توریسم مصرف نگه دارید. تد ترنر منابع طبیعی ثابت قدم صاحب بیش از یک میلیون هکتار زمین سحر و با جدید شرکت تد ترنر اعزامی جنگ او سفر ماجراجویی, مارشال کردن تکرار تجربه پارک ملی در زمین های خصوصی خود. اسراف گراند Casa جدید در Vermejo پارک در مرتع پرورش احشام بسیاری از وزوز را به دست آورده اما من همچنین با چشم انداز صحرا در مزارع دو خود را در بخش جنوبی کشور که راهنمای طبیعت انجام شده به من نشان پخش زمین منتقل شد.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/08/travel-that-changes-you-my-10-best-adventures-of-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Sometimes.otorised اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. سفر با رودخانه، دریاچه و دریا در جنوب شرق آسیا به کشف مکان های جدید که در غیر این صورت خواهد بود غیر قابل دسترس. بالشتک های پر جنب و جوش پارچه پارچه میز و hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی و نوسازی مشاهده شده است. اگر شما تا کنون فکر چه بود آنرا تایلند، این محل به دنبال است. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. سال سیام تایلند تنها جنوب شرق آسیا باقی مانده کشور از لبه، اروپا باقی می ماند. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری.