است ارث قدیمی فرودگاه Suvarnabhumi, دان هوانگ "bk" بین المللی فرودگاه کد و دان هوانگ می شود کدگذاری به عنوان "dbe".

Learn.ore. شمال شرقی یا یان، یکی از کشور جذاب ترین مقصد با بسیاری از عصر حجر و خانه عصر برنز و آثار باستانی، و چند معني معابد و پارک های ملی است. در حالی که شما رفته بودند قیمت تغییر داد. این لینک برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید. البته مناطق ساحلی ارائه طیف گسترده ای از غذاهای دریایی تازه بسیاری از رستوران ها ارائه مخازن پر از مواد غذایی زندگی می کنند در دسترس برای انتخاب شما. بیشتر... تایلند یکی از جنوب شرق کشور آسیا است که محبوب برای گردشگران سراسر جهان شده است. Suvarnabhumi فرودگاه قدیمی به ارث برده، هوانگ دان کد فرودگاه بین المللی "bk" و هوانگ دان به عنوان "DBE" کدگذاری شود. بیشتر... این ممکن است قطعی هم، پس لطفاً بعداً مجددا سعی کنید. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. هنگام استفاده از بتکده معاملات شیرین هستند فقط با یک کلیک دور. دم به کتاب سفر بعدی خود را به تایلند.

TCEB پرده برداری تنزیل آخرین و جاه طلبانه ترین ارتباطات جهانی، بیشتر دور بازار کشور و با هدف جذب بیشتر اتفاقات کسب و کار از اروپا به تایلند اهداف کمپین را تحت عنوان. کمپین است که در جهان IBTM بارسلونا 2016 به نمایندگان موش بین المللی و نمایندگان رسانه ها از سراسر جهان راه اندازی است. اظهارنظر در مبارزات انتخاباتی، آقای Nopparat Maythaveekulchai TCEB را رئیس جمهور گفت: "TCEB یک بار دیگر به اینجا در IBTM در بارسلونا خوشحال است. جلسات اروپایی سفر انگیزه و کنوانسیون های بازار مهم تایلند است. در سال مالی 2016 (اكتبر سال 2015 سپتامبر 2016)، تایلند کسب و کار صنعت حوادث به دست آورده 102.5 ميليارد بات (یورو 2.56 میلیارد) جذب توسط تایلند انتخاب های بی پایان از مقاصد کسب و کار پر جنب و جوش، استانداردهای جهانی از خدمات و فرصت های کسب و کار متنوع در درآمد و کسب و کار 1,268,560 استقبال مسافران رویداد. بیش از 106.000 بازدید کنندگان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا با فرانسه، بريتانيا و آلمان با شکوه لیست بود. ما TCEB را آخرین اتصال تایلند کمپین اینجا در IBTM ساختن آگاهی از فرصت های متنوع و استانداردهای جهانی و مقرون به صرفه بودن از تایلند به عنوان مقصد موش 'bleisure' جهانی برای مسافران اروپایی کسب و کار راه اندازی است." امتیازات ویژه برای جلسات اتحادیه اروپا و مشوق مسافران جلسات & مشوق: TCEB ارائه می دهد حمایت مالی مستقیم از تا 50.000 یورو (بات 2 میلیون) برای گروه های خارج از کشور تحت سه برنامه تبلیغاتی متناسب با نیازهای مسافران اروپا جلسات و مشوق: "تایلند بزرگ برای" جلسات بزرگ و یا برنامه های تشویقی در تایلند یارانه مالی تا 50.000 یورو برگزار شد (بات 2 میلیون) برای رویداد های واجد شرایط در تایلند برگزار شد با حداقل 2000 نمایندگان خارج از کشور در هر گروه ، حداقل 3 شب اقامت در تایلند. "ملاقات دو شهر": یارانه 2500 یورو (100.000 بات) به گروه حداقل 100 از نمایندگان که در تایلند برای حداقل 5 شب اقامت در مقصد بیش از 1 اقامت در دسترس است.

Http://finance.yahoo.com/news/thailand-launches-bleisure-destination-promotional-071900387.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این لینک برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید. شهر قدیمی مای چیانگ با هویت فرهنگی بومی آن مانند گویش های متنوع آشپزی معماری ارزش های سنتی جشنواره صنایع دستی و رقص کلاسیک یک محل، نخست در حق خود است. محوطه کاخ شامل محل اقامت شاه و چند ساختمان معبد مزین و نقاشی های دیواری گسترده از 1700s و گنجینه ملی تایلند – بودا زمرد. معمولا وجود دارد بسیاری از (ATM) را در سراسر کشور، با نمایش اختیاری زبان انگلیسی. آنها عبارتند از کنگ پسر خلیج ساحل شن و ماسه سفید کنگ کالسکه ساحل و ساحل Bea کالی. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. نگاهی به مقصد زیر و شروع به جستجوی خود را در اینجا. اگر فقط یک دید ارزش دیدن در بانکوک آن کاخ بزرگ است که به بند والت می دانستند. شما می توانید دریافت یک پیشرفت پولی بر روی کارت اعتباری خود را در بیشتر بانک ها و انتقال وجوه را به کشور دومی معمولا مصرف چند روز کاری.