طبیعت ملایم Thais غیر قابل انکار است.

بعد از ناهار، ببر نشان می دهد سرگرم کننده لذت ببرید. در روستای فیل پاتایا متوقف قبل از استراحت کردن خشن زندگی شب که پاتایا معروف است. Jomtien نیز منطقه مسکونی عمده با هتل های کنار ساحل خانههای ییلاقی مجتمع آپارتمان و رستوران است. این شهر ساحلی و پر جنب و جوش شات به شهرت در اوایل 1980s و وجود باقی ماند. بعد از ناهار مجموعهای از حیوانات در محوطه expanvie خان میومیو باز باغ وحش اکتشاف اطراف تفریحگاه ساحلی پر جنب و جوش از پاتایا، تایلند با راهنمای شخصی دوستانه از ToursByLocals می بینید. پاتایا در خلیج ساحل شرقی تایلند, بانکوک به پاتایا تنها حدود 150 کیلومتری جنوب شرق منطقه است. هیجان انگیز است کشتی تمساح، کنیا ایروبیک، سیرک شگفت انگیز و مسابقه خوک را نشان می دهد. طبیعت ملایم Thais غیر قابل انکار است. راهنمای خصوصی شما بخواهید در مورد سفارشی کردن تور خود را دقیقا چه می خواهید برای دیدن و آیا در پاتایا، تایلند. سپس شما هرگز باید تیفانی را نشان می دهد هنوز اگر هرگز کاباره اجرای فوق العاده دیدنی و جذاب و شگفت انگیز را تجربه کرده اند.

ما همچنین به شروع زود هنگام 6ish و بازگشت دیر باز است. من سعی کردم برای پیدا کردن تورهای بسته بندی شده از بانکوک است که این جاذبه های، اما ظاهرا هیچ فایده های پوشش می دهد. در حال حاضر, اینجا است که من نیاز به کمک برخی از: 1. ما می تواند در پاتایا خود، به جای رفتن به یکی از جزایر snorkel? ارزش رفتن به Koh larn است؟ من نجف Koh Larn بشنوم. دلیل من این درخواست زمان تورهای جزیره/لوله نیست را می توان به Nong Nooch. 2. می توانید ما رفتن به Koh Larn خود ما و انتظار برای پیدا کردن برخی از لوله راهنمای/دنده در جزیره? این کامل خواهد بود که ما می توانید بیت جزیره را در روز انجام دهید و بقیه برای Nong Nooch را نشان می دهد کاباره و می شود؟

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293919-i9439-k6512847-Advice_on_one_day_Pattaya_tour_from_Bangkok-Pattaya_Chonburi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Some.aps/guides.isregard کنوانسیون مرکزی پاتایا و در عوض گسترش شمال پاتایا و در جنوب به دیدار با یکدیگر در امتداد جاده پاتایا مرکزی. شرکت دانا یا شبکه یا لارا و یا جزیره مرجانی 7.5 کیلومتری غرب پاتایا است. واقع در طبقه سوم رویال پلازا باغ مجاور ریپلی را باور کنید یا نه! ما 10 مراجعه کنید باید و لیست را مشاهده کنید. در طبقه بالای ساختمان پلازا سلطنتی در جاده ساحلی پاتایا واقع شده است. ستیغ انفجار سان ساحل پانوراما می توان است. ساحل از استراحتگاه لوکس به بامبو در ادامه مطلب... ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. همچنین فعالیت های مختلف زیر آب غواصی غواصی بستر راه رفتن و سواری زیر دریایی از و اطراف شرکت لانا در دسترس هستند; همچنین رستوران های متعدد برخی از اسکان و محدوده عکسبرداری وجود دارد. آیا نیمه پرداخت را انتخاب می کنید و یا تمام روز تور پاتایا، این تجربه مقصد متفکرانه شده اند قرار داده با هم برای اطمینان از وقت خود را صرف در شهر خوبی صرف است. اقدام به مشاهده چهارم نقطه شاه کولی ها که به اینجا می آیند برای لذت بردن از غروب آفتاب و کشتی های جنگی فرانسه در طول جنگ هندوچین مراقب استفاده شده.