Jungfraujoch, همچنین شناخته شده به عنوان 'برتر اروپا'، متر بالاترین ارتفاع راه آهن ایستگاه در 3454 اروپا است.

آمستردام پایتخت آن است و پر از جاذبه های گردشگری است. منطقه مرکز تحقیق و توسعه نیز است. 13-شما حتی می توانید شیرجه رانش با هدایت مربی با تجربه شیرجه لذت ببرید. Jungfraujoch همچنین به عنوان شناخته شده 'بالا اروپا'، اروپا به بالاترین ارتفاع ایستگاه راه آهن در 3454 متر است. در مجموع این قسمت خواهد شد ارائه برخی از ترین در جهان، تفریحی و مراکز خرید یا مناظر را. آن نشانی از آن بهتر از داشتن تعطیلات گرمسیری کامل بدون نیاز به حتی خروج از کشور، دریافت نمی کند؟ آب و هوای آن کاملا مناسب برای تعطیلات دوست داشتنی است و بسیاری از سواحل است که می تواند بازدید همه در راه خود را منحصر به فرد وجود دارد. رفت و آمد مکرر 3rd برای باز کردن در غزه بود.

Lalita Kongseeha معاون مدیر بیمارستان، بیمارستان بانکوک پوکت حضور مهندس کلود د Crissey کنسول افتخاری فرانسه در پوکت. بیمارستان تحت درمان قرار revelers تمام 2 گفتگوی ویژه سلامت در موضوع آسیب های ورزشی توسط دکتر Narong Budhraja مدیر مرکز استخوان & مشترک و قدرت مغز شمرد & حافظه توسط دکتر Kanya Temkiatvises مدیر موسسه سلامت مغز بیمارستان بانکوک پوکت. غرفه بیمارستان در دست به انتشار دانش سلامت در حالی که برنامه های کاربردی بر روی سایت برای کارت امتیاز جاست زد بالا با مزایای منحصر به فرد برای شرح در پوکت و استان های مجاور شد. جاست عمده تمرکز کسب و کار در سراسر این جزیره vibrantly سوار خود را در غرفه ارائه و فعالیت های لذت بسیاری از شرح شرکت کننده از سراسر جهان پیوست. محل پادشاه کارل Gustafs اتاق کنفرانس، طبقه سوم، بیمارستان بانکوک پوکت, به سادگی با سلامتی و لبخند هولناک بود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://phuketnews.phuketindex.com/lifestyle/ufe-210480.html

زمان هیچ کردن از یکدیگر باید به بخشی از سفر. نگران نباشید زیرا این نقاط چیزی برای هر کس. کوبا تا به فرهنگ غنی و حیات وحش متنوع به تجربه ساحل بکر را فراموش کرده ام. همچنین گزینه ای برای کروز است که شما را به مقصد های مختلف در یک تعطیلات زمستان را دارید. تعطیلات به هر یک از این مکان خواهد شد نیاز برخی مرتب سازی بر اساس برنامه ریزی، بنابراین شما باید همه چیز دیگری هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دسته بندی مطمئن شوید. اگر شما می خواهید برای جشن کریسمس برف رایگان، پر از خورشید این محل می باشد Samui پنوم پله، پوکت، پاتایا، شرکت و پارک ملی هوانگ Salaeng چانگ. سواحل Sardinero Campoamor کمی منزوی، Platja د لا Icària نوا شلوغ و والنسیا، Franada الحمراء، میدان واقعی بارسلونا، موزه گوگنهایم بیلبائو، پارک ملی picas د اروپا، پامپلونا و البته خیابان Alcalá، شهردار پلازا و گران از طریق مادرید. با برخی از تعادل شگفت انگیز امروز رشد اقتصادی و زیبایی ضربان دار فرهنگ گذشته خود این منطقه را در زنجیره ای از عرفان و پویایی ساخته شده است. شما می خواهید برای اولین بار به دیدن طلوع خورشید، و سپس سر به نیوزیلند.