Mondello یکی از محل شناخته تابستان ایتالیا، آن را نزدیک به پالرمو بزرگترین شهر سیسیل است.

این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. پس از آن، همه شما واقعا نیاز به انجام است آنها را به درستی ذخیره و گاهی اوقات آنها را تمیز که چیزی است که شما می توانید با یک برس نرم و صابون ملایم و آب است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. اگر وجود ندارد بدون قرار ملاقات برای تاریخ و یا زمان تور هستند، گروه شما می توانید زود دفتر حکاکی و چاپ می رسند و ایستادن در صف برای بهنگام ورود بلیط برای آن روز. چادر نیز دوستدار محیط زیست راه برای کنترل دمای تریلر خود هستند. بسیاری از سواحل خود کافه ها و رستوران ها کمی گران است اما خوب با هزینه 2 روز پارکینگ ماشین سرویس امنیتی از 8:00 صبح به وقت لیتری 18:30 بعد از ظهر به شنا در تا 200 متر از ساحل windsurf روروک مخصوص بچه ها آب، و غیره در دسترس است... برای اقامت بیش از 200 متر از ساحل - بی انتها مجاز است تنها است برخی از سواحل شماره ایتالیایی برای گارد ساحلی است 117 پرچم قرمز در ساحل این معنی است که مجاز به علت شرایط بد آب و هوا پس از قرار گرفتن در معرض طولانی در نور آفتاب، حمام را وارد کنید به تدریج در آب شکاف به حداقل سه ساعت از آخرین وعده غذایی قبل از گرفتن حمام در صورت انتخاب واشنگتن دی سی به عنوان مقصد برای شما دانش آموز سفر و اتوبوس تورهای گروه، شما باید بدانید در واشنگتن بسیاری دولت ساختمان قابل دسترسی عموم بدون قرار ملاقات ها، با این حال، کسانی که نیاز به رزرو وجود دارد. شما می توانید سایه بان است که خواهد شد افزایش جذابیت تریلر خود و همچنین کمک به آن درجه حرارت متوسط. پر از پیتزا فروشی خوب, رستوران ها و فست فود می باشد. سایه بان تریلر خود را نیاز به کمی از مراقبت است، اما نسبتا حداقل است.

شما می توانید بیش از 20 سایت شیرجه رفتن به اطراف شمال جزیره در نزدیکی سالنگ و الفبای Chalets پیدا کنید. هر سایت یک تجربه متفاوت از جزیره Soyak را برای فرو رفتن شب آسان به ببر صخره با جریان های خفیف و Lapas برای خود شنا را از طریق ارائه می دهد. همیشه لاک پشت و یا دو به توان به مجموعه ای از ماهی های ریف و مرجان است. گرفتن وجود دارد و قیمت برای آن دسته از ما که زندگی در کوالالامپور تیومان احتمالا مقصد بیشتر مقرون به صرفه برای دریافت گواهی است. چند مراکز فرو رفتن در امتداد ساحل با طیف وسیعی از گزینه های مسکن وجود دارد، آن 5 ستاره رفت و آمد مکرر یا RM50 ماه شب. البته آب باز شما را سراسر RM1100 هزینه و اگر شما توسط مربی و کشتی سفر هزینه حدود RM250. گزینه پرواز اما آن گران است: سیستم حمل و نقل هوایی خدمات (SAS) اجرا روزانه پرواز سواری 10 Cessna بزرگ و اطراف RM2500 می تواند هزینه برای سفر رفت و برگشت. کل زمان سفر توسط جاده و کشتی حدود 7 ساعت وابسته بار ترافیک و کشتی است. بهترین گزینه این است که مربی آهسته یک شبه از کوالالامپور به مرسینگ را گرفتن چند zzzs و مرسینگ در حدود 6 صبح به گرفتن کشتی 7.30 هستم به تیومان شما وجود توسط اواسط صبح زود وارد می شوند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

در ایتالیا دوره بهترین برای تعطیلات تابستانی از ماه مه تا پایان سپتامبر می رود. در پایان این سفر بازدید از فروشگاه هدیه حتما. پس از آن، همه شما واقعا نیاز به انجام است آنها را به درستی ذخیره و گاهی اوقات آنها را تمیز که چیزی است که شما می توانید با یک برس نرم و صابون ملایم و آب است. Mondello یکی از محل شناخته تابستان ایتالیا، آن را نزدیک به پالرمو بزرگترین شهر سیسیل است. در اعتیاد به آن دریا فوق العاده Mondello روستای باستانی ماهیگیران مشهور برای رویدادهای ورزشی و غذایی تابستان آن است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. Taormina مروارید دریای مدیترانه، این روستا قرون وسطی است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. اگر شما مایل به کمی صبور باشید و صرف کمی از پول اضافی، شما قادر خواهید بود به روده بزرگ را انتخاب کنید و اگر شما می خواهید اصلاح.