(mra/kes) بالا 10 جاذبه نمودار در جنوب شرقی آسیا با توجه به مشاورین زیر عبارتند از: 1.

هستند برخی از سواحل معروف شده باید کیت نيکل و کلاه Patong و هارون کلاه و کلاه کامپالا و کانو کخ گاو کوهان دار. واقع در بادپناه گروه جامعه جزایر, شما می توانید این جزیره اقیانوس آرام را با پرواز یک ساعته از تاهیتی برسد. نوع دیگر است کروز در کنار مکزیک Riviera. شما هر دو نیاز به نمودار دوره خود را برای برخی طول مدت، زمانی که یکی می خواهد برای رفتن به موزه و دیگر می خواهد ضربه ساحل. Simla هیئت و Manali و Kullu و Kasauli، McLeod در Dharamshala و راه آهن کالکا Shimla باند. برخی از مناطق در کشمیر نیاز به مجوز ویژه برای غیر هندی. این جزیره توسط تعدادی از جزایر معروف لوتوس احاطه شده است. تاریخی وارد فلورانس و رم میراث جهانی، پیازا مل Duomo میلان، کولوسئوم، فواره، فونتانا بلا Barcaccia و پیازا مل Campidoglio رم، سیراکیوز و Segesta سیسیل. در عمر خود، هیچ راه بهتری را به تصرف خود زیبایی از سیاره ما را از با سفر به نقاط دور و گسترده است.

لیست جاذبه های شاخص روند افزایش مسافران علاقه هر قسمت بین ماه های سپتامبر و اکتبر تعیین می شود که بر اساس ایجاد شد. بازار Sindhu اول با افزایش ترافیک 242 درصد، پس از ساحل Nacpan در ال Nido، فیلیپین، در ثانیه با 218 درصد قرار می گیرد. مشاورین آسیا و اقیانوسیه مدیر مخابرات جانیس لی نیش یادداشت که شاخص ترکیبی متنوع از سایت و فعالیت در آسیای جنوب شرقی است که در حال رشد با مسافران بیشتر حرکت در اطراف منطقه را نشان میدهد. (mra/kes) زیر جاذبه بالا 10 نمودار در جنوب شرقی آسیا با توجه به مشاورین هستند: 1. Sindhu بازار بالی اندونزی - 242 درصد گردشگران عضویت می توانید طلوع آفتاب تور دوچرخه سواری در Sanur برای S 76 $ (ایالات متحده $54) هر فرد و مغازه در بازار Sindhu تولید فروش محلی لذت، تازه و سوغاتی. 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین - 218 درصد به عنوان 2 ساحل بهترین در این سال جوایز انتخاب مسافران توسط مشاورین، حملات Nacpan ساحل به ساحل توریستی کمتر آن مناسب تر برای کسانی که به دنبال آرامش و انزوا. 3. رنگ Nguyen خیابان شهر هوشی مین، ویتنام - 181 درصد فقط در طول شب باز، Ngyuyen رنگ خیابان در دسترس تنها برای عبور و مرور در آن گردشگران می توانید پیاده روی خیابانی غذا تور با راهنمای محلی برای لذت بردن از نمایشگاه راهپیمایی، موسیقی، رقص پیوستن و آشپزی. 4. چيتي موزه هنر شهر Antipolo فیلیپین - 149 درصد مشاورین کاربران باید نام این موزه نمایش مشخصات عمومی-ارزش با توجه به آن مجموعه شش داستان سرایی بزرگ فضاهای گالری که خانه های مجموعه جذاب محلی هنر توسط هنرمندان مشهور فیلیپینی. 5. Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند - 147 درصد با بیش از 20 مضمون باغ، Nong Nooch ساحل بهترین لذت می برد از طریق تور باغ و پس از ناهار محلی و سنتی تایلندی نمایش فرهنگی برای S 55 $ در هر فرد است.

Http://www.thejakartapost.com/travel/2016/12/08/balis-sindhu-market-most-trending-attraction-in-southeast-asia.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

کربنات کلسیم در آب آن رنگ آبی-سبز که به پیش افتادن از پالت نقاش هر آشنایی. اگر که ذکر شده است واقعا چیزی که شما فقط با مدتی تنبل در یکی از استراحتگاه های بسیاری در این جزیره بروید. قله هرم میزبان موقعیت ثابت باریکه ای از نور که پرتو درخشان در جهان است. ✤ هتل Bellagio از لا وگاس تعداد اتاق از تعداد افراد ساکن در Bellagio، ایتالیا است. اگر این مارمولک بزرگی و خطرناک را دوست شما یک تجربه هیجان از طول عمر است. 12-Badeschiff در برلین دارای شناور عمومی استخر شنا است که از بدنه کشتی تبدیل شد. آن اساسا همه چیز شما می خواهم از ساحل - یکشنبه, گشت و گذار و شن و ماسه، نه به ذکر است فوق العاده لوکس تفریحی به کيش است. همچنین گزینه ای برای کروز است که شما را به مقصد های مختلف در یک تعطیلات زمستان را دارید. در زمان نصب آن این بزرگترین نشانه نئون مکانیکی در جهان شد.