Nullآب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و کشورهای جنوب شرق آسیا در Monsoonal در زمان مانند.

اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. مدرن باستان در Ayuthaya به ملاقات می کند. در امتداد ساحل، شما خواب آلود روستا که در آن شما می توانید تماشا ماهیگیران محلی آوردن روز گرفتن در حالی که جزایر سنگ آهک بسیار زیادی از دریا برای پاداش cruises را پیدا کنید. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. تماس با ما برای رایگان نقل قول 1-800-935-2620 سفر به معروف طلایی مثلث از آسیا شده قبایل تپه در روستاهای شمال تایلند را یک سفر به تایلند بدنام شده رودخانه کوای دست زدن به جنگ بنای یادبود و موزه ها را در ببینید Kanchanaburi معابد زیبا Ayuthaya تجربه شکستن ساحل نهایی در شرکت Samui بی باک اعتقادات نیم سرگرم کننده از تجربه کشور جدید وجود داره ، و گرفتن در اطراف یک بار وجود دارد! مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. جوامع مبتنی بر کشاورزی مثل برنج رشد ساکنان سیام تایلند به اوایل قرن ششم. شمال تایلند خانه را به بسیاری از گروه های اقلیت کشور.

از بودجه دوستانه پروازهای بین المللی به ارزان بسته های سال نو, نگاهی به بهترین مقصد برای سفر آخرین لحظه است. 1. مکزیکو سیتی بزرگ بودجه کوچک در مکزیک زندگی می کنند. دلار معادل 20 پزو است. مسافران پرواز رفت و برگشت از سان فرانسیسکو به مکزیکو سیتی 460 $ یا $536 از شهر نیویورک یافت شود. اگر نا امیدی در جنوب کالیفرنیا، شما از تیجوانا با استفاده از پل عابر پیاده که مسافران در سن دیگو به عليرضا تیجوانا در رودریگز فرودگاه بین المللی پرواز می کنند. از آنجا، شما می توانید پرواز برای حدود 120 دلار هر راه.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد فصل از ساحل به ساحل متفاوت است. اشتراک گذاری مرزهای جنوب شرق آسیا با neighbours کامبوج و لائوس و مالزی و برمه میانمار، تایلند محیط طبیعی تا حد زیادی از منطقه به منطقه متفاوت است. آب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و دیگر در جنوب شرقی آسیا در زمان مانند کشورهای monsoonal. آیا شما در حال به نمونه غذایی خیابان savouring بخورید ارزان یا غرقه شدن در ضيافت, گزینه های بی پایان را انتخاب کنید هر جا که هستید در جهان وجود دارد. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی. در اینجا، ما در حال حاضر تعداد کمی از ما فعالیت های مورد علاقه خانواده. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری.