Nullnullnullقیمت های فوق در پایین ترین بلیط هواپیما موجود و فعلی مالیات قابل اجرا بر اساس محاسبه می شود و موضوع به Avaliability و تغییر در زمان رزرو هستند.

با شروع در پنج سال پیش ویلا سری ببر باغ وحش باغ وحش بزرگترین نوع خود در سراسر جهان ارائه یک خانه برای بیش از 200 این حیوانات بزرگ و قدرتمند شد. بعد از نهار در یک رستوران محلی در این جزیره شما می کنید برای استراحت، شنا یا حمام افتاب به سادگی در ساحل. اقدام به auk سام خان ساکنان توسط نمرات وحشی میمون به نام میمون و صخره. "سه تن از آنها در آکواریوم است که ما را از ماهیگیران محلی است که به طور معمول به کشتن آنها برای مصرف شروع نمایشگاه دنیای زیر آب در منطقه کم عمق"لمس استخر"است که اجازه می دهد تا بازدید کننده و تعامل با زیر آب زندگی مانند کوسه stingrays لاک پشت های starfishes اسب دریایی بسیاری از گونه های ماهی، جلبک دریایی، مرجان رنگی موجودات کوچک خریداری شده وجود دارد و غیره. هر ایجاد منظره در اصلی دیوار سفید و سفید کف نمایشگاه هنرمند مشتاق مهارت در ایجاد توهم 3D از طریق هر ضربه قلم مو مسحور خود کشیده می شد. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. راهنمای خصوصی شما بخواهید در مورد سفارشی کردن تور خود را دقیقا چه می خواهید برای دیدن و آیا در پاتایا، تایلند. مکان اقامت پاتایا است انتخاب گسترده ای از ارزان محل اقامت midrange و تنوع خوب چند تا گزینه های بازار.

اقامت شبانه در هتل در بانکوک. روز 5: ترک بانکوک بعد از خوردن صبحانه خود را در بانکوک، قبل از خروج از هتل و اقدام به فرودگاه برای سفر بازگشت با خاطرات شگفت انگیز تایلند، ما توصیه می کنیم شما بازدید میدان پیچیده بانکوک. با انتخاب بزرگ از نه تنها به خرید شکار معامله تجربه جاذب از جمله ساده از سوغات و صنایع دستی یا تجملات است. اعتبار هزینه تور: تا 31 اكتبر 2013 هزینه هتل هر طبیعت شخصی (تماس های تلفنی، لباس های شسته شده و غیره). هر گونه خدمات در مالیات خدمات "اجزاء" 3.09% خواهد شد قابل اجرا در شرایط بسته و شرایط نرخ فوق براساس حداقل 2 نفر با هم سفر و قابل استفاده برای دارندگان گذرنامه های هند است. قیمت های فوق بر اساس پایین ترین بلیط هواپیما موجود و فعلی مالیات قابل محاسبه است و منوط به avaliability و تغییر در زمان رزرو کنید. نرخ هستند ممکن است تغییر در هر صورت هر گونه تغییر در مالیات هتل کوچک، حمل و نقل نرخ مالیات دولت & هزینه ورودی. نرخ مبتني بر جریان کوچک و کوچک داشته باشد قابل استفاده در زمان تأیید موضوع هتل به در دسترس بودن در زمان رزرو. در صورت دسترس نبودن در هتل های مذکور جایگزین اسکان در هتل رده مشابه مرتب خواهد شد. بررسی های بین المللی در زمان 1400-1500 ساعت است. اتمام زمان 1100-1200 ساعت است. بررسی های اولیه در / اواخر چک صورت موجود بودن اتاق است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelguru.com/vacations/International/SawdeeThailand.shtml

If.ou هرگز تجربه شگفت انگیز و دیدنی و جذاب و فوق العاده اجراهای کاباره و سپس شما هرگز نباید از دست تیفانی را نشان می دهد. ستیغ انفجار سان ساحل پانوراما می توان است. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. در حالی که انتهای جنوبی یکی از پاتایا را بزرگ شب-زندگی مناطق منطقه مرکزی ساحل منطقه خرید عمده است. موزه، این روح پر جاذبه ماکت اصلی، انبار قرن 20 از Grimsby و تاریخ streaker تابوت شرکت است. جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. به عنوان "مهمان" ما سعی کنید برای پیدا کردن راه خود به اتاق از تاریکی ها، که در آن ارواح و اشباح نهان همه جا خفا انجام دادن کیسه های بدن موش ها و شگفتی های بد روبرو هستند.